X

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Heureka, Seznam a Google. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

backgroundImage
počet produktů: 0
cena: 0 Kč (0 €)
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 2
dnes: 76
týden: 705
celkem: 296950
NOVĚ v E-shopu

KOČÁRKY KNORR-BABY

Kočárek Knorr-Baby PIQUETTOPiquettoKnoor Baby Classic Premium HellgrauClassic Premium GrauKnoor Baby Classico GrauClassico Grau

 


KOČÁRKY ZOOPER JAZZ a ZOOPER BALLET

NOVINKY !

ZOPA dětské nádobí ZOPA Bambusová sada nádobí BERUÅ KAhrnek, talířek, miska, lžička a vidlička s veselými motivy


KOČÁRKY BRITAX RÖMER

BRITAX RÖMER Kočárek Go Next 2 + hluboká korba winered melangeBRITAX RÖMER Kočárek Go Next 2 + hluboká korba

 

BRITAX RÖMER Kočárek Go Big 2 cosmos blackBRITAX RÖMER Kočárek Go Big 2

BRITAX RÖMER Kočárek B-Motion 4 Plus cosmos blackBRITAX RÖMER Kočárek B-Motion 4 Plus

 


KOČÁRKY HARTAN Hartan Racer GTS 741 AnimalsHartan Racer GTX 741 Animals

Hartan Racer GTS 720 Taupe Star HB (s ruční brzdou)Hartan Racer GTS 720 Taupe Star

Hartan Vip GTX 712 Jade

 


AUTOSEDAČKY MAXI-COSI Cybex Solution M-Fix 2018 SLCybex Solution M-Fix SL 2018

Autosedačka MAXI-COSI CABRIOFIX 2018 Nomad BlackCABRIOFIX 2018

 


AUTOSEDAČKY BRITAX RÖMER Britax Römer Autosedačka Kidfix II XP SICT Black Edition cosmos black Kidfix II XP SICT Black Edition

 


 

O nás


 

Zdravím Vás.

 

Jsem rodinná firma Super Baby. Tato firma se, jak již samo mé jméno napovídá, zabývá prodejem dětského zboží pro nejmenší již více než 20 let.

 

Do školky Beruška jsem chodila od roku 1993, kde jsem se učila prvním krůčkům. Snažila jsem se porozumět všemu,  co je pro nejmenší milovaná mrňata to nejlepší, abych se mohla rychle vyvíjet. Jak čas běžel, rostla jsem i já.

 

Základní školu jsem navštěvovala u náměstí v centru města . Byla jsem na dobré cestě, abych Vám, jako rodičům, mohla nabídnout jen ty nejlepší informace o produktech pro Vaše ratolesti. Čas plynul a já rostla jako z vody. Základní škola už mi nestačila, a tak jsem nastoupila na střední pod jménem Baby ráj.

 

Stále jsem se učila, zdokonalovala a vzdělávala. Začala jsem dovážet a prodávat ty nejlepší značky dětského zboží z celého světa. Dlouholeté studium mi umožnilo poznat a vybrat, to nejlepší, co svět výrobků pro dítě nabízí. Mohla a chtěla jsem rozdávat své poznatky svým zákazníkům - Vám rodičům. Měla jsem ve své hlavě tolik informací, že jsem nevěděla, co mám vyprávět dřív. A tak přišla doba vysokoškolských studií, která trvá dodnes.

 

Studuji na vysoké škole jménem SUPER BABY s r.o. na Masarykově třídě v Plzni - Doubravce každý všední den od 10:00 do 18:00 hodin s pauzou na oběd mezi 12. a 14. hodinou. Během této doby si u nás můžete vyhlédnout a do detailů prohlédnout široký sortiment zboží doslova od hlavičky až k nožičkám vašich ratolestí. Nabízíme kočárky a jejich příslušenství dlouhé řady značek, přičemž GESSLEIN u nás hraje prim. Koupíte tu hračky, dětské oblečení i obuv, potřeby pro maminky a získáte i inspiraci na dárek.

 

 

Těším se na Vaši návštěvu
Vaše Super Baby.